Nestandartiniai korpusiniai baldai

Nestandartiniai korpusiniai baldai

baldai

Turite baldo apie kurį jau seniai svajojate, tačiau kurio niekur nerandate viziją? Jūsų paieškoms atėjo pabaiga, galite ramiau atsipūsti ir nebeskirti viso savo laisvalaikio paieškoms. Nuo šiol populiarumo viršūnėje – nestandartiniai korpusiniai baldai pagal individualų užsakymą. Jau dešimtmetį gaminanti baldus „Baldita“ komanda, padės surasti tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų turimą viziją ir norus. Spalvos, apmušalai, furnitūra – priklausys tik nuo Jūsų individualių poreikių.

Neretai, pagrindinis individualiai užsakomų nestandartinių baldų privalumas yra originalus dizainas, spalvų paletė bei namų erdvės optimalus išnaudojimas. Planuojant namų erdvę, jų jaukumas priklauso ir nuo korpusinių baldų, pavyzdžiui, spintų, lentynų, stalų.

Ieškančius ekonomiško sprendimo – nudžiuginsime. Kadangi, neretai, nestandartiniai baldai gali būti šiek tiek pigesni už standartinius. Gamyboje naudojami įvairiausi sprendimai, kurie leidžia sutaupyti medžiagas ar surasti tinkamiausią kokybės ir kainos santykį. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad visai pigūs baldai, tikrai nebus kokybiški.

Nestandartiniai korpusiniai baldai patogūs tuo, kad gali nesunkiai keisti jų dizainą. Tokie baldai neretai sutaupo vietos mažos erdvės namuose. Dažnai tokie baldai naudojami įrenginėjant vieno kambario butus, kuomet vienoje patalpoje reikia sutalpinti svetainę ir valgomąjį, o dar dažniau ir miegamąjį.

Nestandartiniai korpusiniai baldai, skirti tiems, kurie ieško nestandartinio namų dizaino. Tik nestandartiniai baldai gali turėti išskirtinius išmatavimus, medžiagas bei papildomus funkcionalumo elementus.

Vienas iš nestandartinių korpusinių baldų pavyzdžių – kosmetikos staliukas, kuris šiandien puošia kiekvienos moters miegamąjį. Toks baldas suteikia komfortą ir patogumą.

Prieškambario komplektai – dar vienas populiarus baldas, kuris dažnai gaminamas pagal individualių užsakymą. Natūralu, kad ši erdvė dažniausiai būna labai maža, neretai, nepavyksta nieko sutalpinti. Todėl joje statomi baldai, privalo būti labai kompaktiški, išskirtinių matmenų ir funkcionalūs. Taip maža erdvė bus neapkraunama, tačiau stilingai ir praktiškai išnaudojama. Tiesa, tos baldas puikiai pritaikomas ir dideliuose erdvėse. Visa modernaus ir stilingo interjero paslaptis slypi protingame ir apgalvotame baldų dizaine ir jų sukurtoje visumoje.

Baldita“ įmonė jau dešimtmetį kaupianti patirtį  baldų gamyboje, gali pasiūlyti geriausius korpusinių baldų projektus, kurie atitiks Jūsų poreikius ir viziją. Įmonėje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie padės priimti teisingiausią sprendimą planuojant namų erdvę, renkantis baldus svetainei ar montuojant buitinę techniką.

Visai nesvarbu, ar ieškote baldo naujiems namams, ar norite atsinaujinti senuosius. Nestandartiniams korpusiniams baldams priklauso virtuvės komplektai, įvairios spintos, miegamojo, svetainės baldai. Tokie baldai dažnai naudojami įmonių ir organizacijų erdvėms užpildyti.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *